از کلید های خودکار استفاده کنید.

به جز چند مورد محدود، تجربه بازی های شوتر با صفحات لمسی دست کمی از فاجعه ندارد و متاسفانه کنترل پابجی روی موبایل هم اگرچه بهتر از این نمی شد ولی همچنان تعریفی ندارد و کار بازیکن ها برای تیراندازی سخت تر می کند. با این حال وجود کلیدهای خودکار تا حدودی این سختی را کمتر کرده است. در بازی سه عمل خودکار وجود دارد و به کمک آن ها، انجام بعضی کارها ساده تر خواهد شد:

سرعت خودکار (Auto sprint): وقتی با تمام سرعت می دوید، این آیکون با عنوان Keep Sprint نمایش داده می شود و اگر آنالوگ را به سمت آن ببرید، کاراکتر بازی خودش شروع به دویدن می کند. بدون آنکه نیاز باشد دست تان را روی آنالوگ نگه دارید.

نگاه آزاد (Free look): با استفاده از آیکون چشم کوچک می توانید تمام محیط را ببینید. کافیست انگشت تان را روی آن گذاشته و به هر جهتی که می خواهید ببرید. اما کاربردش چیست؟

در هنگام دویدن، این آیکون کمک تان می کند تا بدون تغییر مسیر روی تمام محیط اشراف داشته باشید. ترکیب نگاه آزاد با سرعت خودکار یکی از استراتژی های اولیه برای پیروزی است.

برداشتن خودکار آیتم ها (Auto loot): یکی از بهترین ویژگی های پابجی موبایل که بعدها Rules of Survival از آن تقلید کرد، برداشتن خودکار آیتم ها است.

با فعال سازی این قابلیت، هر وقت که به یک آیتم مهم و حیاتی نزدیک شوید شخصیت اصلی خودش آن را بر می دارد و دیگر نیازی به کلیک روی آن ها نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *