پرشین پابجی

معتبرترین سایت فروش یوسی

مود های موجود در بازی پابجی

انواع مود ای پابجی موبایل و خصوصیاتش به شرح پابجی پرشین

پابجی موبایل دارای مود های متفاوتی می باشد.

مود های به قسمت کلاسیک و آرکید و اواگراوند ( EvoGround & classic & Arcade ) تقسیم می شوند.

برای افزایش درجه و اعتبار تنها مودهای کلاسیک قابل قبول است ، هر چند برای مود های آرکید , h,h’vh,kn نیز سطحی برای شما در نظر گرفته شده است.

مود کلاسیک Classic : مود کلاسیک Classic Mode در واقع مود اصلی و قدیمی مود پابجی موبایل است که در آن ۱۰۰ بازیکنان میتوانند در یک نقشه کامل و بزرگ به مبارزه بپردازند.که معمولا بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه طول میکشد و شما میتوانید به صورت ۱،۲ یا ۴ نفره بازی کنید.

مود آرکید Arcade : مود آرکید پابجی موبایل خود شامل چندین مدل مختلف بازی می باشد :

Quick Match : در واقع حالت اصلی مود Arcade Mode است که در آن بازیکنان در یک نقشه کوچک با یکدیگر مبارزه میکنند و حدود ۸ دقیقه طول میکشد.

Sniper Training : مود Sniper Training همانطور که از نامش پیداست مخصوص بازیکنانی است که علاقه به اسلحه های اسنایپر دوربین دار و شکار از راه دور را دارند  حدود ۱۵ دقیقه طول میکشد.

Mini Zone : همانند مود کلاسیک است با این تفاوت که فقط در روزهای شنبه – یکشنبه – سه شنبه – پنجشنبه برای بازی باز است ، معمولا بخش کوچکتری از نقشه بزرگ را بازی میکنید.

مود اواگراوند EvoGround : خود شامل payload پی لود ، Zombie زامبی و Team deathmact تی دی ام

PAYLOAD MODE : مود پی لود پابجی موبایل فقط به صورت ۴ نفره قابل اجرا می باشد ، یک قدم مدرن تر از پابجی ! هلیکوپتر ، تانک نفر بر و زنده کردن دوستان خود با استفاده از دکل ها از خصوصیات بارز این مود می باشد.

هر وقت شما از مود کلاسیک خسته شدید و یا قصد بازی تفریحی داشتید و یا دور هم نشسته اید و قصد بازی کردن با موبایل دارید این مود به شدت پیشنهاد می شود.

 

ZOMBIE : مود زامبی پابجی موبایل ! شما با دوستان خود در مپ رها شده شدید، شب ها زامبی ها به سراغ شما می آیند ! اگر زنده ماندید با دیگر بازیکنان به مبارزه خواهید پرداخت.

 

TDM : اگر شما از دوست دار های بازی کانتر هستید این مپ را توصیه میکنیم، ۴و ۴ رودر رو ! برنده ی بازی تیمی که ۴۰ کیل بگیره ! لذت بخش،هیجانی و بدون اتلاف وقت ! تمام مدت شلیک خواهید کرد.

Share on telegram
اشتراک گذاری در تلگرام
Share on whatsapp
اشتراک گذاری در واتساپ
Share on linkedin
اشتراک گذاری در لینکدین
Share on email
اشتراک گذاری در ایمیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *