انواع مود ای پابجی موبایل و خصوصیاتش به شرح پابجی پرشین

پابجی موبایل دارای مود های متفاوتی می باشد.

مود های به قسمت کلاسیک و آرکید و اواگراوند ( EvoGround & classic & Arcade ) تقسیم می شوند.

برای افزایش درجه و اعتبار تنها مودهای کلاسیک قابل قبول است ، هر چند برای مود های آرکید , h,h’vh,kn نیز سطحی برای شما در نظر گرفته شده است.

مود کلاسیک Classic : مود کلاسیک Classic Mode در واقع مود اصلی و قدیمی مود پابجی موبایل است که در آن ۱۰۰ بازیکنان میتوانند در یک نقشه کامل و بزرگ به مبارزه بپردازند.که معمولا بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه طول میکشد و شما میتوانید به صورت ۱،۲ یا ۴ نفره بازی کنید.

مود آرکید Arcade : مود آرکید پابجی موبایل خود شامل چندین مدل مختلف بازی می باشد :

Quick Match : در واقع حالت اصلی مود Arcade Mode است که در آن بازیکنان در یک نقشه کوچک با یکدیگر مبارزه میکنند و حدود ۸ دقیقه طول میکشد.

Sniper Training : مود Sniper Training همانطور که از نامش پیداست مخصوص بازیکنانی است که علاقه به اسلحه های اسنایپر دوربین دار و شکار از راه دور را دارند  حدود ۱۵ دقیقه طول میکشد.

Mini Zone : همانند مود کلاسیک است با این تفاوت که فقط در روزهای شنبه – یکشنبه – سه شنبه – پنجشنبه برای بازی باز است ، معمولا بخش کوچکتری از نقشه بزرگ را بازی میکنید.

مود اواگراوند EvoGround : خود شامل payload پی لود ، Zombie زامبی و Team deathmact تی دی ام

PAYLOAD MODE : مود پی لود پابجی موبایل فقط به صورت ۴ نفره قابل اجرا می باشد ، یک قدم مدرن تر از پابجی ! هلیکوپتر ، تانک نفر بر و زنده کردن دوستان خود با استفاده از دکل ها از خصوصیات بارز این مود می باشد.

هر وقت شما از مود کلاسیک خسته شدید و یا قصد بازی تفریحی داشتید و یا دور هم نشسته اید و قصد بازی کردن با موبایل دارید این مود به شدت پیشنهاد می شود.

 

ZOMBIE : مود زامبی پابجی موبایل ! شما با دوستان خود در مپ رها شده شدید، شب ها زامبی ها به سراغ شما می آیند ! اگر زنده ماندید با دیگر بازیکنان به مبارزه خواهید پرداخت.

 

TDM : اگر شما از دوست دار های بازی کانتر هستید این مپ را توصیه میکنیم، ۴و ۴ رودر رو ! برنده ی بازی تیمی که ۴۰ کیل بگیره ! لذت بخش،هیجانی و بدون اتلاف وقت ! تمام مدت شلیک خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *